Ohlášení nedostatků


49.226299 16.661411 14 Přidat ohlášení

Legenda

Čas ohlášení Typ Stav
18.6.2024
17:04:02
Dětská hřiště/sportovištěZpracovává se1
Detail

Čas ohlášení: 18.6.2024 17:04:02
Typ: Dětská hřiště/sportoviště
Adresa:
0.000000 0.000000

Dětská hřiště/sportoviště

Ohlášení:

Na dětském hřišti Hřiště 23/8 je utržená houpačka pro nejmenší. Děkuji občan Ka

Odpověď úřadu

Dobrý den, děkujeme za podnět, budeme řešit na přiští schůzi zastupitelstva 24.6. Váš obecní úřad

13.8.2023
18:59:10
Veřejná zeleňVloženo0
13.8.2023
11:29:37
Dětská hřiště/sportovištěZpracovává se1
26.4.2022
10:50:17
Veřejné osvětleníVyřešeno2
Detail

Čas ohlášení: 26.4.2022 10:50:17
Typ: Veřejné osvětlení
Adresa: Mlýnské nábřeží, Brno, Brno-město
49.226299 16.661411

Ohlášení:

Nesvítí 1 světlo

Odpověď úřadu

Podíváme se na to.